Strona główna

          • Wakacje w pierwszej klasie

            18.06.2026
            1. „Wakacyjne przygody nad morzem”
            2. W minionych dniach dzieci pracowały w czterech grupach nad wspólnym plakatem pt. „Wakacyjne przygody nad morzem”. Każda grupa przygotowała własną część pracy, przedstawiając letnie krajobrazy, morskie zwierzęta, statki, plażę oraz ulubione wakacyjne aktywności. Uczniowie z dużym zaangażowaniem rysowali i kolorowali swoje pomysły, dbając o każdy szczegół.
            3. Praca nad plakatem była doskonałą okazją do rozwijania wyobraźni, kreatywności oraz umiejętności współpracy. Dzieci wspólnie planowały swoje rysunki, wymieniały się pomysłami i pomagały sobie nawzajem. Powstało kolorowe dzieło pełne wakacyjnego klimatu, które przenosi nas nad słoneczne morze i przypomina o radosnych chwilach spędzonych podczas letniego wypoczynku.
            4. Efektem wspólnej pracy jest piękny plakat, który ozdabia naszą klasę i zachęca do marzeń o nadchodzących wakacjach. 🌞🌊🏖️🐚
          • Wycieczka klas VI- VIII

            18.06.2026

            W dniu 17 czerwca klasy VI- VIII udały się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem podróży było Muzeum Narodowe, w którym uczniowie wzięli udział w warsztatach pt.: „Muzealne Przeboje”. Nauczyli się, na co zwracać uwagę podczas oglądania wystaw. Potem zwiedzili „Kolejkowo Warszawa”. Była to podróż po znanych miejscach naszej stolicy w miniaturze. Gwar ulic, jeżdżące samochody, tramwaje, pływający statek, prawdziwa burza, zjawisko dnia i nocy. To wszystko w towarzystwie stukotu pociągów kursujących pomiędzy kolejnymi stacjami. Trzecim i ostatnim punktem wycieczki było doświadczenie iluzji w Cosmos Muzeum. Najbardziej podobał się labirynt z luster, basen z kulkami oraz niewidzialny pokój. Zachęcamy wszystkich do zdobywania nowych doświadczeń.

          • Jak nie czytam, jak czytam!

            18.06.2026

            📚 Klasa 3b wzięła udział w akcji promującej czytanie „Jak nie czytam, jak czytam”! 📖

             

            Uczniowie klasy 3b z radością uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo „Jak nie czytam, jak czytam”, zorganizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Ostrowi Mazowieckiej. Była to doskonała okazja do wspólnego czytania, rozwijania pasji do książek oraz pokazania, że czytanie może być świetną formą spędzania czasu.

            Dziękujemy za zaproszenie i inspirujące spotkanie! ❤️📚

          • Wycieczka Pierwszaków

            15.06.2026

            Wycieczka klasy I do Leszczynowego Zacisza w Rozalinie

            3 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, uczniowie klasy I wybrali się na wycieczkę do Leszczynowego Zacisza w Rozalinie. Celem wyjazdu było połączenie nauki z zabawą oraz rozwijanie zainteresowań przyrodniczych.

            Podczas pobytu dzieci poznały ciekawostki dotyczące lasu leszczynowego i jego mieszkańców. Uczestniczyły również w warsztatach kulinarnych, podczas których samodzielnie przygotowały i upiekły pizzę. Dużą atrakcją była przejażdżka wozem, wizyta u zwierząt, zabawa na sianie oraz możliwość wypróbowania swoich sił w dojeniu sztucznej krowy, co wzbudziło wiele emocji i radości.

            Wycieczka dostarczyła uczniom wielu nowych doświadczeń, pozwoliła zdobyć wiedzę w ciekawy i praktyczny sposób, a przede wszystkim była wspaniałą okazją do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Wszyscy wrócili do szkoły z uśmiechami na twarzach i pięknymi wspomnieniami.

      • Fundacja Świętego Mikołaja
      • Odnośnik: https://niepodlegla.gov.pl/
      • Odnośnik: https://www.szkolnyklubsportowy.pl/
      • YouTube
      • Facebook
      • Instagram
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Wtorek 23.06.2026
    • Kalendarz

      • brak danych
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
  • Galeria zdjęć

    • brak danych