• Regulamin czytelni

• REGULAMIN CZYTELNI

1. Czytelnia czynna jest w godzinach pracy biblioteki szkolnej
          2. W czytelni obowiązuje cisza.
          3. Z czytelni mogą korzystać uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły.
          4. Wstęp do czytelni tylko z zeszytem i przyborami do pisania. Teczki i torby należy zostawić w wyznaczonym miejscu. Zabrania się wnoszenia jedzenia, picia i odzieży wierzchniej.
          5. Korzystanie z księgozbioru podręcznego jest możliwe za zgodą nauczyciela bibliotekarza.
          6. W czytelni można korzystać ze wszystkich zbiorów a w szczególności i tylko na miejscu z księgozbioru podręcznego.
          7. Czytelnik ma wolny dostęp do czasopism, do pozostałych zbiorów za pośrednictwem bibliotekarza.
          8. Książek i czasopism nie wolno niszczyć, a zauważone uszkodzenia zgłasza się bibliotekarzowi.